Bubble Browser

Bubble Browser 2.1.2

Zapanuj nad chaosem w Evernote

Zalety

  • Świetna oprawa graficzna
  • Bardzo czytelny i intuicyjny interfejs
  • Opcja pełnoekranowego widoku

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

Bubble Browser to aplikacja na komputery Mac, która pozwala na proste i szybkie przeszukiwanie notatek z Evernote. Jej ogromną zaletą jest wyjątkowo atrakcyjny wygląd, który idzie w parze ze skutecznością działania. Jeśli jesteś użytkownikiem Evernote i powoli zaczynasz gubić się w ogromnej ilości zapisanych tam danych, Bubble Browser skutecznie pomoże Ci odnaleźć to, czego szukasz.

To co najbardziej przyciąga uwagę w przypadku tego programu, jest jego świetna oprawa graficzna. Bubble Browser wyświetla informacje z notatek zapisanych w Evernote w postaci różnej wielkości kolorowych bąbli. Możemy w przeglądać nasze dane wybierając interesujący nas tag, notatnik lub datę utworzenia wpisu.

Mimo nowatorskiej wizualizacji program jest bardzo czytelny prosty w obsłudze, pozwalając dotrzeć do potrzebnych nam informacji naprawdę szybko. Oprócz atrakcyjnych bąbli, aplikacja wyświetla wszystkie notatki w postaci miniatur, co znacznie ułatwia poszukiwania. Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda nawigacja w Bubble Browser, koniecznie zobacz dołączone do tej recenzji video.

Mimo, iż aplikacja jest jeszcze we wczesnej fazie rozwoju, pozostaje w pełni funkcjonalna i można z niej już swobodnie korzystać.

Bubble Browser

Download

Bubble Browser 2.1.2

Opinie użytkowników o Bubble Browser